Reklamuj się
Dodaj bezpłatnie swoją firmę do naszej bazy danych.

Artystyczne malowanie ścian

Freski, murale, malowidła, malunki... - różnie są nazywane. Piękne obrazy wykonane bezpośrednio na ścianach mogą być wspaniałą i oryginalną dekoracją. Doskonale sprawdzają się zarówno w firmach jak i w prywatnych domach, na elewacjach i we wnętrzach.

Artystyczne ozdabianie ścian nie jest w Polsce bardzo rozpowszechnione. Od wielu lat pracujemy nad tym, aby to zmienić. Jak pracujemy ?

Ustalanie projektu

Pierwszym etapem pracy jest ustalenie charakteru i tematyki grafiki. Następnie bezpłatnie przygotujemy kilka wstępnych projektów graficznych i wkomponujemy je w zdjęcie ściany, tak by przedstawiały zamierzony efekt. Z wykonanych wstępnych projektów wybierzesz ten, który najbardziej Ci odpowiada, a my go dalej udoskonalimy, uwzględniając Twoje uwagi. Ostateczny projekt graficzny będzie wizualizacją tego, jak Twoja ściana będzie wyglądać po wykonaniu projektu.

Ile to kosztuje?

Przedstawiając projekty graficzne zawsze podajemy koszt ich realizacji. Zależy on od wielu czynników, takich jak pracochłonność malowidła, zastosowana technika malowania czy powierzchnia ściany. Zazwyczaj mieści się on w przedziale 100-300 zł/m2, choć w przypadku małych i szczegółowych obrazów koszt może wynosić nawet ponad 500 zł/m2. 

Malowanie ściany

Malowanie ścian zazwyczaj rozpoczynamy od wykonania szkicu na ścianie. Jeśli wymagana jest duża dokładność w odzwierciedleniu projektu, to wykorzystujemy projektor lub szablony. Czasami malowanie rozpoczynamy mając tylko ogólną koncepcję grafiki, która ma powstać - wtedy proces twórczy następuje równolegle z tworzeniem dzieła. Malujemy farbami najwyższej jakości, zazwyczaj akrylowymi (rozpuszczalne w wodzie, nie emitują zapachu, ekologiczne). W zależności od projektu malowanie trwa od kilku do kilkunastu dni. W razie potrzeby malowidło zabezpieczamy bezbarwnym lakierem. Działamy w całej Polsce, a szczególnie w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Łodź, Poznań.

Nasze niektóre realizacje

Jeżeli chciałbyś pomalować swoje ściany, to prosimy o kontakt.