Reklamuj się
Dodaj bezpłatnie swoją firmę do naszej bazy danych.

O portalu

 

Szanowni Czytelnicy ,

z dumą oddajemy w Wasze ręce nasz portal budowlany bud-regio.pl czyli Regionalny Informator Budowlany. Pragniemy zwrócić uwagę, że zgodnie z obowiązującą nomenklaturą, portal nasz powinniśmy nazywać wortal’em (gdyż jest portalem tematycznym), jednak ze względu na niską popularność tego słowa w naszym języku, pozostaniemy przy słowie portal - mamy nadzieję, że nam to wybaczycie.

Co nas skłoniło do stworzenia kolejnego bytu internetowego traktującego o tematyce budowlanej? Powody były trzy. Przede wszystkim to, że interesujemy się budownictwem, a w szczególności budownictwem mieszkaniowym, jednorodzinnym. Drugim powodem były nasze doświadczenia nabyte podczas budowy własnych domów. Wiemy, że nie jest łatwo na bieżąco podejmować decyzje związane z budową domu, zwłaszcza gdy nie jest się z branży. Chcąc pomóc wszystkim budującym i podzielić się wiedzą i doświadczeniem własnym (oraz mam nadzieję naszych czytelników) stworzyliśmy tę platformę wymiany informacji. Liczymy, że zawiążą się zaproponowane przez nas aglomeracyjne, społeczne grupy budujących. Chcemy położyć nacisk na wymianę informacji zrozumiałych dla każdego, pożytecznych i praktycznych, zwłaszcza pochodzących z rynku lokalnego. Mamy również nadzieję, że przy okazji uda się wyrugować z rynku tych uczestników procesu budowlanego, którzy delikatnie mówiąc nie grzeszą solidnością, a promować tych, którzy są tego warci. Powód trzeci to przeświadczenie, że w każdym budującym drzemie potencjał tworzenia rzeczy ładnych i praktycznych. Grzechem byłoby nie skorzystać z dobrych pomysłów naszych czytelników.

A co można znaleźć w naszym portalu-informatorze? Przede wszystkim bazę firm i fachowców. Znalezienie odpowiednich specjalistów do budowy naszego domu to grunt. Proponujemy również różnego rodzaju galerie, które służą pomysłami. Tablica pomoże wymienić się informacjami bieżącymi , a w strefie partnera będzie można poczytać o tym, co oferują nasi partnerzy prowadzący działalność gospodarczą. Czytelnicy portalu łatwo dowiedzą się o promocjach, wyprzedażach czy targach; co, jak i gdzie załatwić, kogo inni polecają, a na kogo uważać. Będziemy się starali być na bieżąco ze wszystkimi istotnymi informacjami budowlanego rynku lokalnego.

Mamy nadzieję, że nasz poral bud-regio.pl przypadnie Państwu do gustu. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi. Zachęcamy gorąco do współredagowania portalu przez dzielenie się swoim dorobkiem i informacjami. Kibicujemy wszystkim budującym (oraz remontującym, adaptującym, urządzającym i już szczęśliwie użytkującym), którzy dzielnie realizują swoje marzenie o nazwie „Mój Dom”.