Reklamuj się
Dodaj bezpłatnie swoją firmę do naszej bazy danych.

Współpraca i reklama

 

Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy. Szczególnie gorąco zapraszamy do współredagowania naszego portalu , zarówno naszych użytkowników, jaki i osoby oraz firmy, które chciałyby z nami współpracować.

Informacje

Jeżeli jesteście w posiadaniu informacji, które mogłyby przydać się innym użytkownikom, to prosimy je do nas nadsyłać, lub umieszczać na Tablicy. Szczególnie cenne są informacje z rynku lokalnego dotyczące : wydarzeń, szkoleń, okazji cenowych, pracy, zleceń czy konkursów. Nie wahajcie się nas powiadamiać, wszystkie informacje zostaną przeanalizowane.

Zdjęcia do Galerii

Jeżeli zrobiliście jakieś fajne zdjęcie, tematycznie zbieżne z naszym portalem, dzieł własnych lub cudzych to prosimy o przysłanie go do naszej redakcji. Chętnie zobaczymy Wasze zdjęcia : ogrodzeń, ogrodów, małej architektury, całych domów lub ich części.

Materiały do Artykułów

Jeżeli jednak macie ciekawą realizację budowlaną, udokumentowaliście jakieś wydarzenie czy chcielibyście poruszyć jakiś ważny temat i zaprezentować go naszym czytelnikom, to przyślijcie stosowne materiały. Redakcja przeanalizuje zagadnienie i moe cođ ciekawego uda się wspólnie stworzyć.

Za wszystkie informacje i materiały będziemy starali się odwdzięczać punktami za aktywność.

 

Artykuły do Strefy Partnera

Jeżeli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem naszego portalu i chciałbyś zaprezentować swoją firmę , towar lub usługę, to artykuł w Strefie Partnera jest właśnie dla Ciebie. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do Redakcji.

Banery reklamowe

Jeżeli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem naszego portalu i chciałbyś zaprezentować swoją firmę , towar, usługę lub akcję bądź wydarzenie to prosimy o przesyłanie zgłoszeń do Redakcji.

Wszystkim zainteresowanym, którzy się do nas zgłoszą, prześlemy warunki publikacji. Mile widziane są wszelkie inicjatywy reklamowe, które niosą ze sobą korzyści dla innych użytkowników portalu : wiedza branżowa, promocje, konkursy z nagrodami, rabaty, gagety reklamowe, etc.

 

Prosimy o kontakt na adres : kontakt@bud-regio.pl .